ESKA Winter City już w najbliższy weekend. Naszą ekipę spotkacie w Białce Tatrzańskiej

2023-01-24 11:20

Zima daje się we znaki? Mamy na to sposób! Już w najbliższy weekend rozgrzejemy Was w ramach akcji ESKA Winter City. Nasza ekipa czekać będzie na Was od piątku 27 stycznia od godziny 16.00 na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej. Na jakie atrakcje możecie liczyć?

ESKA Winter City na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej - 27-29 stycznia 2023

Specjalnie dla Was w ramach akcji ESKA Winter City wybudujemy zimowe miasteczko Radia ESKA, które powstanie na terenie ośrodka narciarskiego Kotelnica. To największa stacja narciarska na Podhalu, ulokowana w samym centrum Białki Tatrzańskiej. Kotelnica dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności - od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Dzięki temu szusować mogą tam zarówno początkujący, jak i wprawieni narciarze czy snowboardziści. Kotelnica to także idealne miejsce dla biegaczy narciarskich, przygotowanych została kilkanaście kilometrów tras biegowych. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu. Po wymagającej jeździe można odpocząć i zrelaksować się w jednej z kilku regionalnych karczm.

Co w najbliższy weekend znajdziemy jeszcze na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej? Oprócz wspomnianego zimowego miasteczka powstanie tam też snowpark. W studiu radiowym będzie można usłyszeć audycje poświęcone aktywnościom na stoku. Dodatkowo w specjalnej strefie doładowania będzie można naładować swój sprzęt energią. Czas umilą najlepsze Hity Na Czasie. Jeśli zimno da Wam się we znaki, to będziecie mogli skorzystać z gorących napoi, które przygotuje dla Was Aquaphor. Będzie można również spotkać się z ciekawymi osobami, jak np. z członkami Zespołu Kamena Rally Team. Przez cały weekend czekać na Was też będą zabawy, konkursy oraz różne zawody. Do zdobycia atrakcyjne nagrody! Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

ESKA Winter City

i

Autor: Radio ESKA

To jednak nie wszystko! W piątek, 27 stycznia w Termach Bania odbędzie się Bubbles Peach Party/ PART IV – NAJGORĘTSZE POOL PARTY TEJ ZIMY!

To już trzecia odsłona Bubbles Peach Party w basenach zewnętrznych Termy Bania. Zagra dla Was duet Cocolino, który stoi za deckami już od 15 lat. Josh Mosh i Paulo Sanchez specjalizują się w house, deep house, tech house i techno, czasami przenosząc nas w czasie do disco z lat 70. i 80. Panowie współpracowali m. in. z jedną z najlepszych włoskich wytwórni Deeperfect Records, hiszpańskim Lux23 Records, czy amerykańskim System Recordings.

Piątkowemu wydarzeniu, będącym częścią cyklu, na których bawimy się do kawałków najlepszych DJ-ów z kraju towarzyszyć będą koktajle Peachtree - do zgarnięcia w wodnym barze. Basen natomiast rozświetlą kolorowe światła. Początek o godzinie 18.00.!

ESKA Winter City

i

Autor: Radio ESKA

ESKA Winter City Kotelnica w Białce Tatrzańskiej - rozkład:

PIĄTEK, 27 stycznia - "Piątek żyje muzyką" - 16.00 - 20.00

SOBOTA, 28 stycznia - "Sobota żyje szaleństwem" - 11.00 - 20.00

NIEDZIELA, 29 stycznia - "Niedziela żyje zabawą" - 11.00 - 16.00

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65