ocho

i

Autor: Materiały prasowe

OCHO FESTIWAL znów zagości w Małopolsce. Na scenie wielkie gwiazdy! Pojawi się też patrol ESKA Summer City

2024-07-13 16:19

Miłośnicy dobrej muzyki i zabawy łączcie się! Już dziś, 14 lipca odbędzie się IV edycja OCHO FESTIWAL. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na miejscu będzie też można spotkać patrol ESA Summer City. Start o godzinie 18:00 przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej.

Już dziś,  14 lipca Ochotnica Dolna stanie się stolicą dobrej muzyki. To właśnie tam, w samym sercu Gorców, odbędzie się IV edycja OCHO FESTIWAL. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18.00. Występy odbędą się przy Wiejskim Ośrodku Kultury. W tym roku zagrają trzy pokolenia artystów:

  • Brodka
  • Bryska
  • Kordan

Każdy więc znajdzie coś dla siebie! Co więcej, na miejscu szukajcie naszego patrolu ESKA Summer City! Bądźcie z nami w niedzielę 14 lipca! Nie możemy się Was doczekać!

𝐌𝐨𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐁𝐫𝐨𝐝𝐤𝐚, znana jako 𝐁𝐫𝐨𝐝𝐤𝐚 to polska piosenkarka i autorka tekstów, która zdobyła szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w trzeciej edycji programu „Idol” w 2004 roku, co otworzyło jej drogę do wydania debiutanckiego albumu „Album”, który otrzymał złotą płytę.

Brodka zdobyła wiele prestiżowych nagród muzycznych, w tym Fryderyki, które są uważane za najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce. Jej album „Granda” z 2010 roku zdobył Fryderyka za album Roku Pop a także nagrodę za najlepszą produkcję muzyczną. W 2016 roku album „Clashes” przyniósł jej kolejne Fryderyki za Album Roku Pop oraz Najlepszą Oprawę Graficzną. Płyta zyskała status platynowej.

𝐁𝐫𝐲𝐬𝐤𝐚 polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2020 roku i szybko zyskała popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu, łączącemu pop z elementami elektroniki i indie. Jednym z największych przebojów Bryski jest "Lato (pocałuj mnie)". Artystka wyróżnia się nie tylko muzyką, ale także oryginalnym wizerunkiem scenicznym i kreatywnymi teledyskami, ktróre przyciągają uwagę publiczności.

𝐊𝐨𝐫𝐝𝐚𝐧 to 18-letni ARTYSTA, o którym już niedługo będzie głośno w całej Polsce. Jego muzyka stanowi idealne połączenie latino popu z elementami rapu, dzięki czemu od pierwszych nut zostaje w głowie i porusza do tańca . Teksty Kordana to przede wszystkim historie relacji damsko-męskich, opowiedziane z perspektywy młodego chłopaka. Chwytliwe refreny i przyjemne melodie sprawiają, że jego numery mogą szybko stać się wakacyjnymi hitami.

ESKA Summer City 28-29.06. Hala Maki, Czyste Tatry