jesienne liście

i

Autor: www.pixabay.com

Jesień 2022. Kiedy w Nowym Sączu zaczyna się ta kalendarzowa? [AUDIO]

2022-09-22 12:51

Kalendarzowa jesień zbliża się do nas wielkimi krokami i mimo tego, że nadal mamy lato, to czuć już bardzo jesienny klimat. W ostatnich dniach w Nowym Sączu temperatura i pogoda niestety nam nie sprzyjały. Było zimno i deszczowo. Kiedy zaczyna się jesień kalendarzowa?

W regionie sądeckim pogoda już przypomina tę jesienną

Tegoroczne kalendarzowe lato w regionie sądeckim pożegnamy niską temperaturą oraz deszczem. Kalendarzowa jesień zaczyna się w piątek, 23 września. Tego samego dnia przypada również początek jesieni astronomicznej. Niestety na razie o złotej jesieni, przynajmniej w regionie sądeckim możemy zapomnieć. Mieszkańcy Nowego Sącza liczą jednak na to, że w najbliższym czasie pogoda poprawi się. Wiele osób czeka na słoneczną i ciepłą jesień. Posłuchaj, co mówią.

POSŁUCHAJ: Mieszkańcy Nowego Sącza mówią o zbliżającej się jesieni
Sonda
Lubisz jesienne kwiaty?

Prognozy nie są najlepsze

Niestety w najbliższych dniach w regionie sądeckim na poprawę pogody raczej nie ma co liczyć. Pierwsze dni jesieni spędzimy raczej pod parasolem. Poza tym bezie chłodno. Temperatura o poranku może wynosić od 8 do 10 stopni. W ciągu dnia maksymalnie 15. Cieplej ma być po weekendzie.