Będą utrudnienia na trasie Chełmiec – Naszacowice

i

Autor: PZD Nowy Sącz Będą utrudnienia na trasie Chełmiec – Naszacowice

region

Lepiej tam się nie wybierać. Będą utrudnienia na trasie Chełmiec – Naszacowice

2024-06-24 16:59

Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy z regionu sądeckiego. Od wtorku, 25 czerwca do piątku, 28 czerwca czasowo będzie zamykana droga powiatowa Chełmiec – Naszacowice. To przez remonty, które trwają na tej drodze.

W tym tygodniu na trasie Chełmiec – Naszacowice będzie wylewana ostatnia warstwa asfaltu. Czasowo zamykane będą odcinki, które prowadzą przez miejscowość Chełmiec, Świniarsko, Mała Wieś i Podrzecze.

Na początek, bo we wtorek, 25 czerwca w godzinach 7:00 – 17:00 zamknięty będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Szeroką do skrzyżowania z ulicą Starowiejską.

Dzień później, bo 26 czerwca w godzinach 7:00 – 17:00 nie przejedziemy odcinkiem od skrzyżowania z ulicą Starowiejską włącznie do Dworku Noce i Dnie w miejscowości Świniarsko.

Na czwartek, 27 czerwca w godzinach 7:00 – 17:00 podobne prace zaplanowano na odcinku od Dworku Noce i Dnie do skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku.

Quiz z wiedzy o znakach drogowych. Najsłabsi kierowcy nie przebrną przez 5. pytanie!

Pytanie 1 z 10
Co nakazuje ten znak?
Co nakazuje ten znak?

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to te największe utrudnienia zakończą się w piątek. Wtedy drogowcy będą wylewać asfalt na ostatnim odcinku remontowanej trasy. Będzie to kawałek od skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku do ronda w miejscowości Podrzecze. Ten odcinek będzie zamknięty między godziną  od 7:00  do  17:00.

W sumie do remontu wybrano około 4 kilometrowy kawałek powiatowej trasy Chełmiec – Naszacowice. Wymieniono tam podbudowę drogi, asfalt, zbudowano chodnik, a także poprawiono odwodnienie. Remont ma się zakończyć jeszcze w tym miesiącu. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!