Ozdoby zrobione przez dzieci pojawiły się na choinkach przed ratuszem [ZDJĘCIA]

2021-12-09 12:49

Pewne jest jedno. Pomysłowości i kreatywności im nie brakuje. Mowa o młodych Sądeczanach, którzy własnoręcznie wykonali ozdoby choinkowe i zawiesili je na drzewkach, które stoją przed ratuszem. Pomagał im prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel

Kolorowe ozdoby wykonali młodzi Sądeczanie

Kilkanaście choinek, które od kilku dni stoją na nowosądeckim Rynku zyskało kolorowe i nietypowe ozdoby. Zawisły tam wycięte z drewna owoce, zrobione z włóczki pszczoły, łańcuchy z plastikowych słomek, czy papierowe gwiazdki. Ozdoby wykonali uczniowie sądeckich szkół i przedszkoli. Większość z nich to prawdziwe dzieła sztuki. Ozdoby na choinkach zawiesili w czwartek przed południem. Wszystkiemu przyglądał się prezydent Nowego Sącza.

Andrzej Lis oddał setny litr krwi

Zobaczyć tylu uśmiechniętych młodych Sądeczan w jednym miejscu, to niesamowita energia. Zbliża się ten magiczny czas świąt, bardzo ciesze się, że bawimy się razem na sądeckim rynku. Cieszę się, że dzieci same wykonały te ozdoby na choinki. Tych choinek jest kilkanaście, każda jest przepięknie ozdobiona – mówi Ludomir Handzel, prezydent Nowego Sącza.

Sonda
Ubrałeś już swoją choinkę?

Podobną taka akcję zorganizowano w Nowym Sączu rok temu przed świętami. Wtedy na Rynku również nie zabrakło choinek, które przyozdobili uczniowie szkół i przedszkoli.