biegacze

i

Autor: www.pixabay.com

Sądecka Jesień Biegowa w Nowym Sączu. Zapisy do zawodów nadal trwają

2022-09-21 9:03

Jeszcze tylko do czwartku można zapisywać się do biegów ramach Sądeckiej Jesieni Biegowej. Zawody odbędą się w Nowym Sączu już w najbliższą sobotę, 24 września. Na fanów aktywnego stylu życie badzie czekać kilka tras, które wytyczono po terenach Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Trasy biegowe w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu dla każdego

Coś dla siebie znajdą zarówno starsi, jak i młodsi biegacze, bo do wyboru jest kilka kategorii wiekowych. Są dystanse przygotowane dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych. Zawody odbędą się na terenie Parku Strzeleckiego. Już teraz na listach startowych jest ponad 130 zawodników, ale chętni nadal mogą się zapisywać.

Życiowa dycha na Festiwalu Biegowym w Krynicy

Przewidziane są dla wszystkich zawodników medale, dla zwycięzców puchary, a także upominki i nagrody. Impreza skierowana jest do wszystkich, jeśli chodzi o kategorie wiekowe – mówi Tomasz Baliczek z nowosądeckiego ratusza.

Sonda
Lubisz biegać?

Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 8. Organizatorzy przygotowali trasy dla dzieci. Te najmłodsze pobiegną na 60 metrów, nieco starsi zmierza się na dystansie 200, 400 i 730 metrów, a dla nastolatków i dorosłych przygotowano trasę o długości 1460 metrów. Sądecka Jesień Biegowa już w sobotę, 24 września. Do zawodów można zapisywać się jeszcze do czwartku, 22 września do godziny 20. Informacje znajdziecie TUTAJ