Bieg o puchar Miejskiej Góry w 2023 roku

i

Autor: www.aktywnystarysacz.pl Bieg o puchar Miejskiej Góry w 2023 roku

Sport

Trwają zapisy na Bieg i Marsz o Puchar Miejskiej Góry

2024-07-01 15:00

Już można się zapisywać na bieg i marsz nordic walking o puchar Miejskiej Góry w Starym Sączu. W tym roku będą czekać dwie trasy. Jak zwykle nie zabraknie przewyższeń. Zawody zaplanowano 1 września.

Stary Sącz. Bieg o puchar Miejskiej Góry

Mimo że do tego dnia zostało sporo czasu, to już można się zapisać. Organizatorzy przygotowali dla piechurów trasę na dystansie 5 kilometrów. Tym samym odcinkiem pobiegną również biegacze. Oni mają jednak do wyboru jeszcze jedną trasę. Na tych bardziej zaprawionych czeka 16 – kilometrowy dystans z Miejskiej Góry do Gołkowic i z powrotem.

#MuratorOgroduje: Naturalne sposoby walki z mszycami

Zapraszamy wszystkich chętnych, tych, którzy biegają na co dzień i tych, którzy biegają od czasu do czasu. Trzeba pamiętać, że na trasie nie zabraknie przewyższeń. Ścieżki pieszo – rowerowe na Miejskiej Górze mają to do siebie, że raz prowadzą w górę, raz w dół. Samo wejście na polanę, gdzie będzie biuro zawodów już może być trudne, jednak co roku nie brakuje nam chętnych – mówi Sławomir Szczepaniak ze stowarzyszenia Aktywny Stary Sącz, który wydarzenie organizuje.

Zapisać można się na aktywnystarysacz.pl. Czasu jest jeszcze dużo, bo zawody zaplanowano dopiero na 1 września.