ból głowy

i

Autor: pexels

Bóle głowy i bezsenność. To czeka nas już w TEN WEEKEND. Powód jest zaskakujący!

2021-10-28 8:07

W najbliższy weekend możemy spodziewać się sporych dolegliwości zdrowotnych. Bóle głowy, bezsenność, a nawet problemy z żołądkiem. A to jeszcze nie wszystko! Co będzie powodem takiego samopoczucia? Sprawdźcie w naszym materiale!

Bóle głowy i bezsenność. To czeka nas już w TEN WEEKEND

Jeśli w weekend poczujecie się źle, to może to nie być tylko kwestia hucznego świętowania Halloween. Powód może być też inny. W weekend obowiązkowo przestawimy zegarki, co jest związane ze zmianą czasu. I to właśnie ona może spowodować u nas złe samopoczucie. Jakie objawy zauważymy?

Przerażeni rodzice trzymali 3-latkę na rękach. Była nieprzytomna i traciła oddech

Zmiana czasu 2021. Jak wpływa na nasze zdrowie?

Jak zmiana czasu wpływa na nasze zdrowie? Oprócz wspomnianych bólów głowy czy żołądka możemy mieć też problemy z zaśnięciem lub nasz sen będzie niespokojny. Do tego dochodzi rozdrażnienie, pogorszenie koncentracji, spadek aktywności fizycznej oraz chęci do działania.

Jak pomóc sobie w tym okresie? Jeśli chodzi o sen, to nasz organizm do tygodnia powinien przyzwyczaić się do zmiany czasu. Pamiętajmy o ruchu, długi spacer powinien złagodzić dolegliwości. Ważne jest też odżywianie - lekkie potrawy, dużo warzyw, chudego mięsa i ryb.

Zmiana czasu 2021. Kiedy przestawiamy zegarki?

Kiedy zmiana czasu 2021? Kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? W tym roku wypada ona w ostatni weekend października. Zmiana czasu 2021 z letniego na zimowy wypada w nocy z 30 na 31 października. Zegarki przestawiamy z godziny 3.00 na godzinę 2.00.

Czytaj także: W weekend pociągi będą stały przez godzinę! Sprawdź rozkład

Te znaki zodiaku mają największe szanse na zostanie MILIONERAMI!