Festiwal Podróży i Przygody „Bonawentura” w Starym Sączu

i

Autor: www.facebook.com/bonawentura Festiwal Podróży i Przygody „Bonawentura” w Starym Sączu

Czas wolny

Każdy może wystąpić na scenie festiwalu Bonawentura! Jak to zrobić?

2024-02-21 12:22

Wystarczy opowiedzieć historię jednego zdjęcia. Taki konkurs dla widzów organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu, które jest organizatorem Festiwalu Podróży i Przygody Bonaventura. Szanse ma każdy. Eliminacje już w sobotę!

Stary Sącz. Zostań prelegentem na Bonawenturze!

Ciekawy konkurs dla widzów szykują organizatorzy festiwalu podróżniczego Bonawentura. Każdy z nas będzie mógł na chwile stanąć na scenie i opowiedzieć o swoich przygodach, czy podróżach. To w ramach turnieju mikroopowieści „Historia jednego zdjęcia”. Do udziału zachęca dyrektor CkiS w Starym Sączu, Wojciech Knapik.

Protest rolników w Nowym Sączu SE FB

Trzeba sobie wybrać jedno zdjęcie, najlepiej takie, z którym ma się związaną jakąś historię podróżniczą. W ciągu pięciu minut taka osoba będzie musiała rozwinąć ciekawą opowieść. Chcemy odkryć nowe talenty opowiadaczy. Być może najlepszym zaproponujemy udział w kolejnej edycji festiwalu – mówi Wojciech Knapik.

Eliminacje do konkursu „Historia Jednego Zdjecia” odbędą się późnym wieczorem (ok. 23.00) w sobotę 24.II w Leśniczówce Przysietnica po zakończeniu sobotnich pokazów. Najlepsi wystąpią w niedzielę w bloku D na scenie starosądeckiego Sokoła.