marihuana susz

i

Autor: KMP Nowy Sącz

45-latek z Nowego Sącza miał w domu narkotyki. Nie uwierzycie, gdzie je chował!

2022-01-05 13:52

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali 45-latka, który miał w domu marihuanę. Mundurowi znaleźli ją podczas przeszukania jego mieszkania. Mężczyzna ukrył narkotyki w dość nietypowym miejscu.

Gdzie mieszkaniec Nowego Sącza chował narkotyki?

Niekiedy pomysłowość nie zna granic. Kiedy do drzwi 45-letniego mieszkańca Nowego Sącza zapukali policjanci, ten w pośpiechu postanowił schować 30 gramów marihuany, którą miał w domu. Mężczyzna ukrył narkotyki w miejscu, gdzie myślał, że mundurowi nie zajrzą. Niestety mylił się…

Bielsko-Biała: Dron nakrył młodzież z narkotykami

Sądeccy policjanci podczas prowadzonych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zapukali do jednego z mieszkań w Nowym Sączu, w którym według posiadanych informacji miały znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania lokalu funkcjonariusze znaleźli plastikowe pudełko oraz trzy słoiki, w których mężczyzna trzymał susz. Na schowek wybrał między innymi lodówkę w kuchni – wyjaśnia Justyna Basiaga z nowosądeckiej Policji.

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?

W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli również dwie wagi elektroniczne oraz metalowy młynek. 45-latek został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy. Tam po dokładnym sprawdzeniu i zważeniu suszu okazało się, że jest to ponad 30 gramów marihuany. 45-letni sądeczanin usłyszał od policjantów zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu teraz do 3 lat więzienia.