Drogowcy nie mają wakacji.  Od środy,  3 lipca kolejne utrudnienia na naszych drogach

i

Autor: Darek Ryś Drogowcy nie mają wakacji. Od środy, 3 lipca kolejne utrudnienia na naszych drogach

region

Drogowcy nie mają wakacji. Od środy, 3 lipca kolejne utrudnienia na naszych drogach

2024-07-02 17:00

Wakacyjnej przerwy nie robią sobie ekipy, które pracują na ulicach Nowego Sącza i drogach regionu sądeckiego. Od środy, 3 lipca kierowcy muszą się przygotować na kolejne utrudnienia. Między innymi w Nowym i Starym Sączu, ale nie tylko.

Od środy, 3 lipca zamknięty będzie kolejny kawałek ulicy Matejki w centrum Nowego Sącza. Nie przejedziemy przez skrzyżowanie ulicy Matejki z ulicą Kopernika. To przez prace, które wykonują tam ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Kierowcom przypominamy, że ulica Matejki rozkopana jest już na dwóch odcinkach.

Na duże utrudnienia muszą się też przygotować kierowcy, którzy jeżdżą powiatową trasą Chełmiec – Naszacowice. Od środy, 3 czerwca zamknięty będzie kawałek od urzędu gminy w Chełmcu do skrzyżowania z ulicą Szeroką i Lachów Sądeckich. To przez remont, który trwa na tej drodze. Prace na ulicy Papieskiej w Chełmcu potrwają do 19 lipca.

QUIZ: kto grał kogo w Daleko od noszy?

Pytanie 1 z 8
Kto grał siostrę Genowefę Basen?

Także w środę, 3 lipca ruszają prace na ulicy Partyzantów w Starym Sączu, która jest częścią powiatowej trasy Stary Sącz – Przysietnica – Barcice. Do końca lipca ulica Partyzantów będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną w kierunku osiedla Lipie do skrzyżowania z ulicą Witosa. Objazd wyznaczono ulicą Nową, Węgierską i Witosa.

W tym przypadku utrudnienia dotyczą nie tylko kierowców, ale też pasażerów MPK, bo linia numer 10, która przejeżdża przez ulicę Partyzantów do końca lipca będzie kursowała objazdem przez ulicę Lipską.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!