ESKA Winter City 2024

Finał akcji ESKA Winter City już za nami. Zobacz, jak bawiliśmy się na Kotelnicy Białczańskiej i w Terma Bania [ZDJĘCIA]

2024-02-19 14:01

W miniony weekend odbył się finał tegorocznej akcji ESKA Winter City. Przez sześć weekendów mogliście spotkać naszą ekipę w najlepszych ośrodkach narciarskich w Polsce. Wisienką na torcie była zabawa na Kotelnicy Białczańskiej oraz w Terma Bania. Choć to środek zimy, było gorąco! Zobaczcie zdjęcia!

ESKA Winter City 2024. Tak bawiliśmy się na Kotelnicy Białczańskiej i Terma Bania

W tym roku znów zadbaliśmy o to, by zima nie była taka straszna. Nasz eskowe miasteczka w styczniu i w lutym czekały na was, by zapewnić moc atrakcji. Za każdym razem można było skorzystać ze stref nagrań, ładowania, grzania, zabaw oraz z zimowego studia.

Finał akcji ESKA Winter City odbył się w weekend 16-18 lutego na Kotelnicy Białczańskiej. Jednak szusowanie po białym puchu to niejedyne atrakcje, na jakie mogliście liczyć. W Terma Bania odbyło się też after party, które jeszcze bardziej podkręciło atmosferę. Mamy dla was mnóstwo zdjęć! Zobaczcie nasz galerię!

Facebook - Ewelina Lisowska AMA Pytamy o wszystko | Eska
Źródło: Finał akcji ESKA Winter City już za nami. Zobacz, jak bawiliśmy się na Kotelnicy Białczańskiej i w Terma Bania [ZDJĘCIA]