Trwają prace na Alejach Piłsudskiego.  Powstaną tam nowe ronda

i

Autor: Darek Ryś Trwają prace na Alejach Piłsudskiego. Powstaną tam nowe ronda

Kolejny tydzień prac na Alejach Piłsudskiego. Co dziś dzieje się na budowie?

2022-09-20 17:27

Trwa przebudowa Alei Piłsudskiego. Drogowcy pracują na odcinku od wiaduktu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Nawojowską. Roboty potrwają jeszcze kilka tygodni.

Na prawej nitce Alei Piłsudskiego usunięto już starą nawierzchnię asfaltową, wykonano stabilizację podłoża, prowadzone są prace sieciowe i przygotowanie do układania obrzeży.

Na Alejach Piłsudskiego powstaną też dwa nowe ronda. Jedno  na skrzyżowaniu z ulicą Kamienną, a drugie na skrzyżowaniu z ulicą Nawojowską.

Cieszę się, że drogowa ofensywa inwestycyjna nie zwalnia. Takie prace oznaczają zdecydowaną poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy na Alejach Piłsudskiego – mówi prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Przy okazji przebudowy wspomnianych skrzyżowań będą też odnowione zatoki autobusowe oraz chodniki. Powstanie nowa ścieżka rowerowa oraz oświetlenie uliczne.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man

Niestety prace na Alejach Piłsudskiego oznaczają poważne utrudnienia, bo remontowany kawałek jest zamknięty dla samochodów.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!