ręczniki

i

Autor: www.pixabay.com

Wiadomości

Masz stare koce i ręczniki? Oddaj do schroniska dla zwierząt w Nowym Sączu

2023-04-08 10:00

Jak co roku o tej porze schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu przygotowuje się do zbliżającej się wiosny. Powoli zaczynają się duże pozimowe porządki. Zwierzaki czeka generalne sprzątanie bud i kojców. Pomóc możemy także i my. Wystarczy przejrzeć domowe szafy.

Nowy Sącz. Schronisko dla zwierząt czeka na naszą pomoc

Stare koce, używane ręczniki czy pościel. Właśnie tego najbardziej potrzebuje teraz schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. To dlatego, że po zimie wszystkie tkaniny, którymi wyłożone były kojce, budy i boksy trzeba wymienić. Dlatego też schronisko prosi mieszkańców Nowego Sącza i regionu – jeżeli macie takie rzeczy, które są niepotrzebne – przekażcie dla zwierząt. Każda rzecz się przyda.

Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne

Teraz na wiosnę będziemy robić generalne porządki, będziemy wymieniać w budach pieskom koce, ręczniki. Takie rzeczy są nam potrzebne. Jeżeli macie takie zbędne rzeczy, to my chętnie przyjmiemy — mówi szefowa schroniska Joana Otto.

Takie dary można przynosić codziennie do schroniska dla zwierząt przy ulicy Tłoki w Nowym Sączu. Tu warto dodać, że na nowy dom czeka tu około 70 psów. Chętni, którzy chcą adoptować zwierzaka również mogą to zrobić codziennie.