MOK w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch

MOK szuka ciekawych miejsc. Odwiedzą je aktorzy i nakręcą w nich film

2021-03-30 8:07

Najciekawszego miejsca położonego w Beskidzie Sądeckim i Niskim szuka Miejski Ośrodek Kultury z Nowego Sącza. Do tej zabawy może przyłączyć się każdy, kto ma pomysł i chce pokazać interesujące zakątki naszego regionu. Swoje pomysły można zgłaszać do 5 maja.

Znasz ciekawe miejsce w Beskidzie Sadeckim albo Niskim – zgłoś je do konkursu, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu. Chodzi o takie miejsca, które są związane z ciekawymi wydarzeniami, ludźmi, czy historią. Spośród nadesłanych propozycji jurorzy wybiorą najlepsze. Do zwycięskich miejsc pojedzie ekipa aktorów Sceny M działającej w MOK-u i przygotuje nietypowy film.

MOK z Nowego Sącza sprzedaje kostiumy teatralne

Pozostawiamy uczestnikom dowolność. Nie chcemy ich w żaden sposób ograniczać. Być może są miejsca naznaczone czymś nietuzinkowym, niezwykłym, w których coś się wydarzyło. Wybierzemy najciekawsze z nich  i pojedziemy tam z ekipą aktorów "Sceny M", którzy będą przebrani za podróżników w czasie i przestrzeni. Nakręcimy w tym miejscu film  - mówi Małgorzata Przędzak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Czy twoje dziecko ma problemy z nauką?

Pytanie 1 z 10
Czy dziecko z własnej inicjatywy rozpoczyna odrabianie lekcji?
Zdjęcie

Sam konkurs ma przede wszystkim przypomnieć o ważnych miejscach, czy osobach, związanych z naszym regionem. Opisy miejsc trzeba przesłać do Miejskiego Ośrodka Kultury do 5 maja. Konkurs będzie rozstrzygnięty 12 maja. Informacje o konkursie znajdziemy TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl