motoMikołaje z Nowego Sącza cały czas zbierają dary,  które trafią do świątecznych paczek

i

Autor: Darek Ryś motoMikołaje z Nowego Sącza cały czas zbierają dary, które trafią do świątecznych paczek

MotoMikołaje nie robią sobie przerwy. Cały czas zbierają dary, które trafią do świątecznych paczek

2022-11-25 17:30

Już za kilka dni ruszą w teren. Mowa o motoMikołajach z Nowego Sącza, którzy ze świątecznymi prezentami chcą odwiedzić szpitale, domy dziecka czy DPS-y. Będzie to już 16 taka akacja.

Na razie motoMikołaje zbierają dary, z których takie paczki będą przygotowane. Wolontariusze pojawiają się w różnych miejscach. Między innymi w galeriach handlowych.

Liczy się każdy datek, nawet złotówka, bo im więcej zbierzemy tym więcej paczek przygotujemy - mówią wolontariusze, których postkapitalizmy w galero Trzy Korony.

Posłuchaj wolontariuszy i motoMikołajów

Także my możemy dołożyć się do prezentów, które robią motoMikołaje. Wystarczy kupić coś, co później będzie można włożyć do świątecznej paczki. Warto pamiętać, że motoMikołaje prezenty przygotowują nie tylko dla dzieci, ale też osób starszych.

QUIZ. Znane galerie handlowe w Polsce. Wiesz, w jakich miastach się znajdują?

Pytanie 1 z 15
Na początku będzie łatwo. ZŁOTE TARASY znajdują się...

Dary można przynosić do Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2, a także do biura Zarządu Osiedla Helena przy ulicy Starowiejską 2. 

MotoMikołaje liczą, że w tym roku uda się zrobić ponad tysiąc paczek. W rekordowym roku takich prezentów rozdano ponad 3 tysiące. Tym razem będzie to już 16 taka akcja.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!