Marsz serca wośp

i

Autor: WOŚP Nowy Sącz

Sport

Nowy Sącz. Przejdą trasą w kształcie serca dla WOŚP

2024-01-24 11:06

Taki nietypowy pomysł na promocję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w regionie sądeckim i zbiórkę pieniędzy ma Andrzej Połomski, uczestnik w wielu biegów, zdobywca wielu odznak: m.in.: diamentu GSB, diamentu MSB, 102. Sądeczanin chce w ten sposób spełnić swoje marzenie i zachęca do tego innych. Trasa jest już wytyczona.

Nowy Sącz. Nietypowy marsz dla WOŚP

To będzie prawdopodobnie największe serce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trasa ma liczyć 42 kilometry. Do wspólnego marszu Andrzej Połomski zaprasza także e innych sądeczan, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Trasa jest tak pomyślana, że tworzy właśnie wielkie serce. Start zaplanowano przed ratuszem w Nowym Sączu o godzinie 8. W tym samym miejscu będzie też meta. Przejście całej trasy zajmie mniej więcej 8 – 9 godzin.

POSŁUCHAJ: Andrzej Połomski o marszu serca dla WOŚP
Sonda
Wesprzesz WOŚP podczas 32. Finału?

Marsz dla WOŚP Nowy Sącz. Jaka jest trasa?

Trasa marszu poprowadzi z Rynku ścieżką EuroVelo do Barcic, potem szlakami do Woli Kroguleckiej, przez Wilcze Doły do Homrzysk i dalej do Frycowej. Stamtąd wzdłuż krajowej 75-ki do Nowego Sącza, dalej ulicą Nawojowską, Długosza, Sobieskiego i Lwowską przed Ratusz. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu WOŚP NOWY SĄCZ.