Nowożeńcy

i

Autor: Pixabay Pan młody zażądał rozwodu zaledwie 24 godziny po ślubie

Wiadomości

Pan młody zażądał rozwodu 24 godziny po ślubie. Powód jest zaskakujący!

2024-06-19 15:49

Pewna świeżo upieczona panna młoda przekonała się na własnej skórze, że szybki rozwód po długo wyczekiwanym ślubie nie jest wcale wymysłem autorów scenariuszów filmów i seriali. Kobieta usłyszała od, wydawać by się mogło, mężczyzny swojego życia, że ten chce rozwodu, pomimo iż od sakramentalnego „tak” upłynęły zaledwie 24 godziny. Powód okazał się iście prozaiczny.

Pan młody zażądał rozwodu, bo noc poślubna nie spełniła jego oczekiwań

Będąca w separacji niedawna panna młoda, Rachel, opowiedziała dziennikarce Abbie Chatfield w programie „Hot Nights”, emitowanym na antenie australijskiej stacji Hit Network, o tym, co przytrafiło się jej podczas nocy poślubnej ze swoim ukochanym. Kobieta wyznała, że była mężatką jedynie przez 24 godziny, bowiem po upływie tego czasu jej mąż podjął decyzję o rozwodzie. Mężczyznę skłoniła do tego noc poślubna, która nie wyglądała tak, jak sobie ją wymarzył. Rachel odmówiła mu wtedy zbliżenia, gdyż odczuwała zmęczenie wynikające z całego dnia, który miał być najważniejszym w jej życiu. Jednak spotkało ją bardzo duże rozczarowanie. „Nie dałam mu tego, czego chciał” - powiedziała Rachel w rozmowie z dziennikarką.

Panna młoda nie mogła liczyć na zrozumienie ze strony swojego partnera, który dzień później zażądał od niej rozwodu. Po upływie dwóch tygodni małżonkowie zdecydowali się na separację. Prowadząca program „Hot Nights” była niemałym szoku i nie szczędziła pod adresem mężczyzny niemiłych komentarzy, nazywając go m.in. „okropnym i obrzydliwym człowiekiem”. Stanęła po stronie Rachel, mówiąc, że przecież wiele osób czuje się po swoim ślubie wyczerpanym, kiedy górę biorą emocję, a udanie się do łóżka nierzadko jest dobrym momentem na odpoczynek. „Wiele osób z powodu zmęczenia nie uprawia seksu w noc poślubną” - powiedziała Abbie.

Rachel stwierdziła, że przez wydarzenia z tamtejszej nocy wciąż czuje się nieszczęśliwa. Zadeklarowała również, że choć termin rozprawy rozwodowej nie został jeszcze wyznaczony, to nie ma ona zamiaru podejmować walki o uratowanie tego związku.

Quiz. Największe przeboje weselne PRL. Jak dobrze znasz te piosenki?

Pytanie 1 z 10
„Biały miś” jest jedną z legendarnych polskich piosenek, która od czasów PRL-u jest nieodłącznym elementem każdego wesela. Pochodzenie tego utworu jest do dzisiaj owiane tajemnicą. Kto jest uznawany za autora tego niekwestionowanego przeboju?

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce. Te miejsca powinien odwiedzić każdy turysta! [GALERIA]

Eska Summer City Olsztyn. Impreza na starówce!!
Listen on Spreaker.