Plener fotograficzny

i

Autor: Michał Rejduch Galeria BWA w Nowym Sączu zachęca do udziału w plenerze fotograficznym

Robisz zdjęcia smartfonem? Weź udział w plenerze fotograficznym!

2021-07-16 12:42

To będzie plener, na którym aparaty fotograficzne nie będą potrzebne. Trwają zgłoszenia do wakacyjnych zajęć z cyklu „Lato Art”, które organizuje Galeria BWA. Pod okiem profesjonalistów sądeczanie nauczą się jak robić dobre zdjęcia smartfonem! Można się zgłosić już teraz!

Jak robić smartfonem dobre zdjęcia? Tego będzie można dowiedzieć się w Nowym Sączu. Cały czas można się zgłaszać do pleneru fotograficznego, który organizuje Galeria BWA Sokół. Zajęcia skierowane są do młodzieży i dorosłych. Zaplanowano je na druga połowę sierpnia.

Wakacyjny pociąg retro z Nowego Sącza do Chabówki

Plenery poprowadzą członkowie Sądeckiej Grupy Fotograficznej, z którą współpracujemy. W dzisiejszych czasach robiąc zdjęcia, wiele osób korzysta głównie ze smartfonów, dokumentując swoje wycieczki. W trakcie warsztatów skupimy się na tym, jak takie zdjęcia zrobić poprawnie zwykłym smartfonem – wyjaśnia Sylwia Kielusiak z Galerii BWA Sokół w Nowym Sączu.

Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?

Zapisać można się TUTAJ. Plener jest kolejnym cyklem wakacyjnych spotkań pod hasłem „Lato Art”, które w te wakacje organizuje galeria.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!