Są kolejne bezpieczne przejścia dla pieszych w mieście.  Tym razem aż sześć!

i

Autor: Darek Ryś Są kolejne bezpieczne przejścia dla pieszych w mieście. Tym razem aż sześć!

Są kolejne bezpieczne przejścia dla pieszych w mieście. Tym razem aż sześć!

2022-06-22 16:21

Lepiej oświetlone i dodatkowo oznaczone. Takie są kolejne przejścia dla pieszych w Nowym Sączu. Tym razem przebudowano aż 6 takich miejsc. Przede wszystkim tam, gdzie ruch pieszych i samochodów jest największy.

Przejścia dla pieszych, które wybrano do remontu zostały dodatkowo doświetlone i pomalowane. Dzięki temu są lepiej widoczne. W niektórych miejscach pojawiły się też radary prędkości.

Nowe, bezpieczne przejścia dla pieszych powstały na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego – Flisaków - Tarnowskiej, ulicy Nawojowskiej z ulicą Bora Komorowskiego, Alei Wolności z ulicą Mickiewicza, Alei Sucharskiego z ulicą Batalionów Chłopskich oraz na skrzyżowaniu ulicy Hallera z ulicą Kochanowskiego.

Posłuchaj prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla i mieszkańców miasta

Przy okazji takich prac w kilku miejscach powstały też nowe chodniki, ścieżki rowerowe oraz bariery ochronne.

QUIZ. Czy pamiętasz stare odcinki "Idola"? Pierwszy sezon był 20 lat temu!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jaki był skład jurorski pierwszej edycji "idola?

To już kolejne przejścia dla pieszych, które w ostatnich latach przebudowano w Nowym Sączu. Wcześniej podobne prace wykonano też na innych ulicach. Między innymi na Nadbrzeżnej, Kolejowej, Tarnowskiej czy Alejach Batorego.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!