Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali dwóch nastolatków, którzy pobili o okradli mieszkańca Nowego Sącza.

i

Autor: KMP Nowy Sącz Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali dwóch nastolatków, którzy pobili o okradli mieszkańca Nowego Sącza.

nowy sącz

Są młodzi i już mają problemy z prawem. Nastoletni złodzieje w rękach policji

2024-06-11 14:41

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali dwóch nastolatków, którzy pobili, a potem okradli mieszkańca Nowego Sącza. Poszkodowanemu mężczyźnie zabrano pieniądze i telefon komórkowy. Złodzieje już są w rękach policji.

Wszystko wydarzyło się 9 czerwca po godzinie 22 na Alejach Wolności w Nowym Sączu. Tam, 26-latka zaczepiło dwóch nastolatków, którzy zażądali pieniędzy. Kiedy mężczyzna odmówił nastolatkowie popchnęli go. 26-latek przewrócił się na chodnik i stracił przytomność. Ten moment wykorzystali sprawcy, wyciągając z kieszeni jego spodni pieniądze i telefon komórkowy.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili rysopis sprawców i natychmiast ruszyli w teren w ich poszukiwaniu. Napastników szybko udało się zatrzymać. Mundurowi namierzyli 16-latków na terenie jednej z dzielnic Nowego Sącza. Podczas przeszukania u jednego z nich policjanci znaleźli skradziony wcześniej telefon komórkowy – mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

Dodatkowo okazało się, że jeden z zatrzymanych był poszukiwany przez Policję, bo kilka dni wcześniej uciekł z jednego z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Małopolsce.

Quiz. „Rambo”, „Commando”, „Szklana pułapka”. Jak dobrze pamiętasz filmy akcji ery VHS?

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?

Poszukiwany nastolatek trafił z powrotem do ośrodka, z kolei drugiego przekazano rodzinie. Teraz o karze dla 16 latków zadecyduje sąd rodzinny.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!