Serwisanci rowerowi z Nowego Sącza mają teraz sporo pracy

i

Autor: Michał Rejduch Serwisanci rowerowi z Nowego Sącza mają teraz sporo pracy

Sądeczanie masowo ruszyli do serwisów rowerowych. Powód jest bardzo prosty

2022-06-21 7:30

Przez drogie paliwo coraz częściej przesiadają się na rowery. Mowa o mieszkańcach Nowego Sącza. Jedni kupują nowe dwa kółka, a inni naprawiają stare, które przez wiele lat stały w piwnicach czy garażach.

Zamiast czterech kółek wybierają dwa

Samochód zamieniają na rower. Coraz więcej mieszkańców Nowego Sącza przez rosnące ceny paliwa swoje cztery kółka zostawia na przydomowym parkingu, a do pracy jedzie rowerem. W ostatnich dniach przez rosnące ceny paliwa sporo pracy mają serwisanci rowerowi z Nowego Sącza, do których trafia coraz więcej jednośladów. Niektóre wiele lat spędziły w piwnicy. Teraz właściciele sobie o nich przypomnieli.

Sądeczanin zajął 8 miejsce w Mistrzostwach Świata w rzucaniu samolotów z papieru

Większość osób przychodzi z rowerami, które mają nawet 10 lat. Widać, że lata świetności mają już za sobą, są mocno zaniedbane i chcą, żeby były zrobione na drugi dzień. Często zdarza się, że śruby są zapieczone, mechanizmy nie działają, jak powinny. Te rowery mają zniszczone opony, które już nie nadają się do jazdy. Faktycznie sporo osób, które do nas przychodzi, mówi, że przerzuciło się na rower ze względu na wysokie ceny paliwa – mówi Patryk Kapłon — serwisant jednego ze sklepów rowerowych w Nowym Sączu.

Quiz. Jedzenie na literę A

Pytanie 1 z 18
Avocado to podstawowy składnik:

Tu warto dodać, że doprowadzenie nieużywanego przez kilka lat roweru do sprawności może kosztować od 200 złotych wzwyż.