Trwa remont ulicy Lwowskiej!  Od poniedziałku kolejny etap prac

i

Autor: Darek Ryś Trwa remont ulicy Lwowskiej! Od poniedziałku kolejny etap prac

Nowy Sącz

Trwa remont ulicy Lwowskiej! Od poniedziałku kolejny etap prac

2024-06-16 18:03

Na kolejne prace na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu muszą się przygotować kierowcy. Niestety to oznacza utrudniania i korki, bo ta ulica częściowo jest zwężona. Kolejny etap prac na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu zacznie się w poniedziałek, 17 czerwca.

Remont ulicy Lwowskiej w rejonie Cmentarza Gołąbkowice zaczął się w ubiegłym tygodniu. Drogowcy są na odcinku od wjazdu na stację paliw do wjazdu na przycmentarny parking. Prace są tam podzielone na kilka etapów.

W ubiegłym tygodniu wykonywane były roboty brukarskie. W tym tygodniu zaplanowano wymianę nawierzchni asfaltowej oraz remont zatoki autobusowej

Remontowanym odcinkiem ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu samochody są puszczane w obu kierunkach. Na każdym etapie prac zamykany jest tylko jeden z trzech istniejących tam pasów ruchu.

Quiz. To się jadło w PRL-u, o ile było w sklepach. Co najmniej 3 pytania Cię zaskoczą. Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Bryzol to jedna z najpopularniejszych potraw w PRL-u. Z czego go robiono?

Kierowcy z Nowego Sącza muszą pamiętać, że w mieście mamy też remont ulicy Barbackiego, Jana Pawła, Jamnickiej, Głowackiego czy Dunajcowej. Część ulic jest też zamknięta przez przebudowę linii kolejowej Nowy Sącz – Chabówka. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!