Wojciech Tarasek wygrał bieg główny Run 4 a Smile [ZDJĘCIA]

2023-06-03 11:54

Za nami 10. edycja charytatywnego biegu Run 4 a smile, który zorganizowała Wyższa Szkołą Biznesu z Nowego Sącza. Ponad 500 zawodników mierzyło się z główną czterokilometrową trasą, która prowadziła przez Skansen i Miasteczko Galicyjskie. Wszystko to w szczytnym celu.

Nowy Sącz. W Run 4 a smile biegły dzieci i dorośli.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku organizatorzy przygotowali biegi dla najmłodszych biegaczy, którzy pobiegli ze swoimi rodzicami, jak i dla dorosłych. Co roku w ramach zawodów są zbierane pieniądze na leczenie podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda. W tym roku biegacze wspierali leczenie 15-letniego Piotrka Wielogłów, 5-letniej Oliwki z Trzerzewiny i 4-letniej Blanki z Paszyna. W biegu głównym na mecie pierwszy był Wojciech Tarasek ze Starej Wsi koło Grybowa, który 4 kilometry przebiegł w 11 minut i 40 sekund.

Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock

Genialna trasa, bardzo urozmaicona. Do biegu nie przygotowywałem się jakoś specjalnie. Lubie aktywny tryb życia, bieganie to moja pasja, która realizuje codziennie, więc bez większych przygotowań przebiegłem – mówił zwycięzca.