Sport

Akrobaci z Nowego Sącza zwycięzcami kolejnych zawodów [ZDJĘCIA]

2023-06-07 10:00

Podopieczni Screamo Trickz z Nowego Sącza znowu wrócili z medalami. Młodzi akrobaci wzięli udział w zawodach KORONA CUP, które zorganizowano kilka dni temu. Przywieźli ze sobą 3 złote i 3 brązowe medale.

Nowy Sącz. Młodzi akrobaci z medalami

Na ostatnich zawodach akrobatycznych KORONA CUP, które rozegrano w Olkuszu podopieczni Andrzeja Steca zgarnęli 6 medali. Zawody odbywały się w trzech konkurencjach – skoki na ścieżce, skoki na mini trampolinie i skoki na ścieżce air track. Konkurencja była ogromna, bo w zawodach brało udział 160 osób.

W Nowym Sączu działa kwiatomat

Konkurencja skoki na ścieżce air track, to ta w której wystąpiliśmy. Zabrałem zawodników, którzy byli jak najlepiej przygotowani do tej kategorii. Było to bardzo trudne, bo wszystkie elementy trzeba było idealnie, bo za niedociągnięcia jurorzy przyznawali punkty karne – mówi trener Andrzej Stec.

Najmłodsza reprezentantka grupy miała 9 lat, najstarszy uczestnik 17. Złote medale zdobyli: Kasia Kozuch, Bartek Bugajski i Bartek Stolarczyk, brązowe medale zdobyli: Oliwia Drewniak, Anastazja Jurek i Wiktoria Bisaga. Zobaczcie galerię zdjęć z turnieju poniżej!