Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali mężczyzn,  którzy pobili   podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Nowym Sączu

i

Autor: KMP Nowy Sącz Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali mężczyzn, którzy pobili podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Nowym Sączu

Pijacka libacja skończyła się bójką

Bójka na sądeckim osiedlu. W roli głównej kuchenny tłuczek do mięsa!

2023-03-24 15:01

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali mężczyzn, którzy pobili się podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. W ruch poszedł między innymi tłuczek do mięsa.

Bójka zaczęła się w jednym z mieszkań, ale szybko przeniosła się na osiedle. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci, którzy dostali zgłoszenie o bijatyce.

Mimo, że uczestnicy bójki uciekli przed przybyciem mundurowych, to policjanci nie zrezygnowali. Na miejsce dotarła grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła ślady. Między innymi kuchenny tłuczek do mięsa.

Równolegle policjanci prowadzili poszukiwania w terenie, w wyniku których zatrzymano czterech mężczyzn. Jeden z uczestników bójki został zatrzymany w rejonie pobliskich bloków, natomiast trzech kolejnych w mieszkaniu, w którym była libacja. Zatrzymani musieli skorzystać z pomocy medycznej, bo doznali ogólnych obrażeń ciała - mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

W sumie zatrzymano 4 osoby w wieku 27, 32, 42 i 45 lat. 42-latek odpowie za udział w bójce, grozi mu do 3 lat więzienia, natomiast trzej pozostali odpowiedzą za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...

Dla 27-latka kara może być wyższa, ponieważ przestępstwo popełnił w warunkach recydywy. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany, bo miał trafić do więzienia za podobne przestępstwa. Dlatego został przewieziony do zakładu karnego.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!