Carla Bellucci

i

Autor: Pixabay / Instagram: officialcarlabellucci - screen Matka chodzi przy swoich dzieciach nago. Uważa to za formę edukacji

Wiadomości

Celebrytka oznajmiła, że chodzi nago przy swoich dzieciach. Wśród internautów zawrzało

2024-04-16 13:26

Popularna influencerka, której konto na Instagramie obserwuje blisko 165 tysięcy użytkowników, wywołała spore kontrowersje, kiedy oznajmiła, że często chodzi przy dzieciach bez ubrania. Celebrytka przyznała, że w ten sposób chce pokazać swoim pociechom, że nie należy wstydzić się nagości. „Nie mam nic do ukrycia” — powiedziała na łamach brytyjskiego dziennika „The Sun”.

Celebrytka chodzi nago przy swoich dzieciach. Internauci są oburzeni

Carla Bellucci jest popularną w Wielkiej Brytanii influencerką, która wielokrotnie wywoływała kontrowersje wśród użytkowników social mediów. Tym razem podpadła internautom szczerym wyznaniem. Celebrytka jest matką czwórki dzieci, a jej metody wychowawcze są w ostatnich dniach szeroko komentowane. Chodzi o jej wypowiedź na łamach brytyjskiego dziennika „The Sun”, w której oznajmiła, że chodzi przy swoich dzieciach zupełnie nago. Jak podkreśla, w ten sposób chce oswoić swoje pociechy z nagością i pokazać im, że nie należy wstydzić się swojego ciała. Dla niektórych okazało się to zbyt kontrowersyjne, ale Carla nie widzi w tym żadnego problemu. Uważa, że jej zachowanie nie jest niczym gorszącym, a formą edukacji opartą na poznawaniu swojego ciała.

— Wszystkie moje dzieci widziały moje seksowne zdjęcia w stylu glamour, a ja nie mam nic do ukrycia. Na koniec dnia jest to dla nich jedynie kolejna para cycków — powiedziała cytowana przez „The Sun” Carla Bellucci.

Słowa celebrytki, która nie tylko chodzi nago przy swoich dzieciach, ale otwarcie mówi, że kąpie się razem ze swoją dwuletnią córeczką, nie przypadły do gustu internautom. Jednak niepochlebne opinie o jej stylu bycia i metodach wychowawczych nie stanowią dla niej żadnego problemu. Carla uważa, że nie ma sensu przejmować się tym, co myślą o niej ludzie, których nawet nie zna. Jej zdaniem nagość nie jest niczym złym i chce, aby jej dzieci dorastały właśnie w takim przekonaniu.

Jak dzisiaj wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki świata? [GALERIA]

Quiz. Przeboje Majki Jeżowskiej zna cała Polska! Ja dobrze pamiętasz piosenki gwiazdy z Nowego Sącza?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Wszystkie dzieci nasze są”. „Wszystkie dzieci nasze są: Basia, Michael, Małgosia, John....”
Zyskała sławę jako Marcysia ze Złotopolskich. Co u niej słychać?