Fani wypoczynku nad woda mogą się cieszyć. Rusza basen nad Łubinką

i

Autor: Darek Ryś Fani wypoczynku nad woda mogą się cieszyć. Rusza basen nad Łubinką

Nowy Sącz

Fani wypoczynku nad wodą mogą się cieszyć. Rusza basen nad Łubinką

2024-06-22 14:56

To są dobre wiadomości dla fanów wypoczynku i relaksu nad wodą. Można już korzystać z odkrytego basenu przy ulicy Zdrojowej w Nowym Sączu. Wodny park będzie otwarty przez cały tydzień. Pod warunkiem, że pozwoli na to pogoda.

Na terenie basenu przy ulicy Zdrojowej na mieszkańców Nowego Sącza, ale też turystów oprócz samych basenów czekają też inne atrakcje To między innymi jacuzzi, bicze wodne oraz zjeżdżalnie dla dorosłych. Jest też specjalna strefa dla dzieci. Co ważne woda w basenie przy ulicy Zdrojowej jest podgrzewana przez kolektory słoneczne.

Mówi Marcin Rojna szef MOSIR Nowy Sącz

Dobre wiadomości są też takie, że w tym sezonie ceny biletów się nie zmieniły. Są takie same jak przed rokiem. Na zniżki i rabaty mogą liczyć Ci, którzy mają karty nowosądeczanina.  W tym sezonie wakacyjnym basen nad rzeką Łubinką w Nowym Sączu będzie otwarty od godziny 10.00 do godziny 20.00.

Quiz. Rozpoznaj polskie miasto po zdjęciu dworca głównego! Quiz dla prawdziwych podróżników

Pytanie 1 z 11
W jakim mieście znajduje się dworzec widoczny na zdjęciu?
Dworzec Główny we Wrocławiu

Odkryty basen nad rzeką Łubinką w Nowym Sączu ruszył w 2000 roku. Wcześniej przez wiele lat był zamknięty przez fatalny stan techniczny. Remont kosztował 6 milionów złotych. W minione wakacje z tego kąpieliska skorzystało ponad 20 tysięcy osób.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!