Konferencja praswoa na której zaprezentowano repertuar Jesiennego Festiwalu Teatralnego

i

Autor: Michał Rejduch Konferencja praswoa na której zaprezentowano repertuar Jesiennego Festiwalu Teatralnego

Kultura

Jesienny Festiwal Teatralny w Starym Sączu po raz 28. Sprawdź program!

2024-06-12 7:13

Znany jest już program Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Starym Sączu. Oficjalnie ogłoszono go na konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari. To właśnie na scenie teatralnej Sokoła w Starym Sączu od kilku lat odbywa się ta najstarsza na Sądecczyźnie impreza teatralna.

Stary Sącz. Jesienny Festiwal Teatralny po raz 28.

Tym razem będzie to już 28. edycja Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Jak zwykle w Starym Sączu będzie można spotkać znanych i lubianych aktorów telewizyjnych, serialowych i teatralnych. W tym roku będzie czekać 14 różnych spektakli. Na scenie zobaczymy sztuki Teatru Polonia, Teatru Kwadrat, ale też teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego. Festiwal rozpocznie się 5 października i potrwa do 20 października.

Mistrzostwa PIerwszej Pomocy w Starym Sączu

Będzie to krócej niż rok temu, ale będzie to bardzo intensywne spotkanie z teatrem. To będzie spotkanie z teatrem na najwyższym poziomie. Przyjęliśmy taki kod w doborze tych spektakli. Zdecydowana większość z nich są to albo spektakle premierowe, albo takie, które premierę miały w mijającym sezonie – wyjaśniał podczas spotkania Janusz Michalik.

W tym roku na Jesiennym Festiwalu Teatralnym w Starym Sączu pojawi się między innymi Krystyna Janda, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mikołaj Roznerski, czy Paweł Wawrzecki. Program jest na www.jft.wstarymsaczu.pl