Projekt muralu

i

Autor: www.facebook.com/MOK.NowySacz Projekt muralu autorstwa Weroniki Pyzik

Namaluj mural razem z mgr Morsem. Ruszyły zapisy na warsztaty!

2021-06-30 12:30

Wiemy już, jaki i czyj projekt pojawi się na muralu przy Miejskim Ośrodku Kultury. Zwycięską pracę przygotowała Weronika Pyzik i to jej obraz znajdzie się na ścianie. Namaluje go magister Mors oraz mieszkańcy Nowego Sącza, którzy wezmą udział w warsztatach. Można się zapisywać!

Sztuki street art nauczą się od najlepszego. W poniedziałek w Nowym Sączu ruszają dwudniowe warsztaty graffiti. Poprowadzi je znany sądecki artysta Magister Mors. Dołączyć może każdy chętny.

W Nowym Sączu pojawiły się nowe murale. Zobaczcie

Warsztaty odbędą się 5 i 6 lipca między godziną 9.30 a 16.00. Chętni nadal mogą się zgłaszać. Uczestnicy powinni mieć na sobie czapkę, odzież i buty robocze, które można pobrudzić farbą, a także maseczkę przeciwpyłową. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które skończyły 14 lat. Ściana, na której powstanie mural jest już gotowa – wyjaśnia Barbara Klimczak w MOK-u.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?

Chętni, którzy chcą wziąć udział w warsztatach, mogą się nadal zgłaszać. Szczegóły są na stronie internetowej www.mok.nowysacz.pl

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!