Koncert

i

Autor: www.pixabay.com

Czas wolny

Nowy Sącz. Piosenki filmowe i Andrzeja Piasecznego w wersji symfonicznej zabrzmią w amfiteatrze

2023-05-26 12:26

Andrzej Piaseczny wystąpi w Nowym Sączu z okazji Dnia Mamy. Artystę usłyszymy w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim podczas niezwykłego koncertu. Towarzyszyć mu będzie Unity Orchestra oraz inni wokaliści.

Nowy Sącz. Koncert muzyki filmowej

Przed nami Koncert Muzyki Filmowej i Andrzeja Piasecznego. To już w piątek, 26 maja w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Koncert organizowany jest z okazji Dnia Mamy. Będzie można usłyszeć znane piosenki w wersji symfonicznej – między innymi z filmów takich jak: hobbit, Diuna, Dirty Dancing, Ogniem i Mieczem i wiele innych. Zaśpiewają je Sylwia Banasik – Smulska, Marcin Jajkiewicz, Bartosz Nowak, czy pochodząca z Nowego Sącza Natalia Szczypuła. Koncert prowadzi również pochodzący z Nowego Sącza aktor, Artur Bocheński.

Ten koncert jest inspirowany mamą. Słowo i muzyka dają ogromny przekaz. Usłyszymy przepiękne piosenki ze znanych filmów w niesamowitej symfonicznej aranżacji. Do tego wszystkiego dojdą efekty specjalne. Chcemy pokazać historię różnymi obrazami, które będą na scenie – wyjaśnia Artur Bocheński.

Koncert będzie podzielony na dwie części. W pierwszej usłyszymy wspomniane piosenki filmowe. W drugiej swoje największe przeboje zaśpiewa Andrzej Piaseczny.

Nie wyobrażam sobie, publiczność pewnie też, koncertu bez piosenek: „Chodź, przytul, przebacz”, „Imię deszczu”, czy „Śniadanie do łóżka”. Występ z orkiestrą symfoniczną to oczywiście okazja do tego, żeby znaleźć się w trochę innej przestrzeni muzycznej. Mateusz Rusowicz, który odpowiada za aranżacje i dyryguje orkiestrą, ma ogromne pole do popisu, co myślę, że będzie dużą niespodzianką dla publiczności – mówi Andrzej Piaseczny.

Koncert już w piątek o godzinie 19 w amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Bilety nadal są dostępne. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Bilety do zdobycia będą również na naszej antenie. Rozdajemy Wam je do piątku. Słuchajcie nas uważnie, a gdy tylko pojawi się informacja, wyślijcie maila, na adres wskazany przez prezentera.