Okradli kiosk.  Mogą trafić za kratki nawet na 10 lat!

i

Autor: KMP Nowy Sącz Okradli kiosk. Mogą trafić za kratki nawet na 10 lat!

krynica zdrój

Okradli kiosk. Mogą trafić za kratki nawet na 10 lat!

2024-03-29 11:52

Policjanci z Krynicy zatrzymali złodziei, którzy włamali się, a potem okradli drewniany kiosk handlowy na terenie uzdrowiska. To dwaj młodzi mieszkańcy Krynicy. Jak się okazało włamanie i kradzież to jednak nie wszystko.

Kilka dni temu policjanci z komisariatu policji w Krynicy-Zdroju dostali zgłoszenie, że na terenie uzdrowiska ktoś włamał się do drewnianego kiosku handlowego, skąd ukradł kasetkę z pieniędzmi.

Na miejsce wysłano zespół dochodzeniowo - śledczy z krynickiego komisariatu, a także technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Policjanci ustalili też, że za włamanie odpowiada dwóch młodych mężczyzn, których rysopisy przekazano wszystkim krynickim mundurowym – mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Złodzieje długo wolnością się jednak nie cieszyli, bo dwa dni po włamaniu na terenie uzdrowiska poszukiwanych mężczyzn zauważył jeden z patroli.

Quiz na Wielkanoc. Idealny na odpoczynek po świątecznym śniadaniu

Pytanie 1 z 12
Tradycja wykonywania baranków z masła pochodzi z...

Młodzi kryniczanie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi od roku do 10 lat więzienia. Ponadto odpowiedzą również za posiadanie marihuany oraz ecstasy, które zostały zabezpieczone przez policjantów w ich miejscach zamieszkania.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!