Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza na "Dzień Otwartych Drzwi"

Pałac Młodzieży zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Czeka masa atrakcji

2022-06-10 7:53

Będzie można spotkać się z instruktorami, porozmawiać o zajęciach, ale też przyjrzeć się pracy uczniów. W piątek, 10 czerwca Pałac Młodzieży z Nowego Sącza zaprasza na „Dzień Otwartych Drzwi”. Zaprezentuje się większość kół zainteresowań działających w placówce.

Można poznać ofertę i porozmawiać z nauczycielami

To świetna okazja do bliższego poznania oferty Pałacu Młodzieży. W piątek, 10 czerwca od godziny 15 do 18 odbędzie się tu dzień otwarty, na który placówka zaprasza dzieci i rodziców oraz młodzież z Nowego Sącza. Zaplanowano pokazowe zajęcia, a także spotkania z instruktorami, którzy prowadzą koła zainteresowań.

W Nowym Sączu powstała kwiatkodzielnia

Rodzice, czy zainteresowane dzieci oraz młodzież będą mogli porozmawiać z nauczycielami o kołach zainteresowań. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich pasji, odkrywaniem nowych. Można będzie zajrzeć do naszych pracowni, zobaczyć, jak odbywają się zajęcia – Mówi Milenia Małecka – Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Quiz. Przed czy po? Ważne wydarzenia w Polsce i na świecie. Masz tylko 50 procent szans na właściwą odpowiedź!

Pytanie 1 z 15
Pierwsza restauracja McDonald's w Polsce powstała...

„Dzień otwartych drzwi” już w piątek, 10 czerwca. Pałac Młodzieży w Nowym Sączu będzie można odwiedzać od godziny 15 do 18. W ramach Dnia otwartego zaplanowano otwarcie wystawy „Cacko z dziurką”, na której uczestnicy zajęć plastycznych prezentują swoje rękodzieło. Będzie również okazji do tego, żeby zobaczyć koncerty zespołów działających w placówce. Program znajdziecie TUTAJ