Planujesz w piątek wycieczkę do urzędu?  Sprawdź czy będzie otwarty

i

Autor: Maria Olszowska starostwo powiatowe w Nowym Sączu Planujesz w piątek wycieczkę do urzędu? Sprawdź czy będzie otwarty

region

Planujesz w piątek wycieczkę do urzędu? Sprawdź czy będzie otwarty

2024-03-28 17:18

To są ważne wiadomości dla tych, którzy na piątek, 29 marca zaplanowali wycieczkę do urzędu. Nie wszystkie sprawy uda się załatwić, bo część urzędów będzie zamknięta. Inne będą pracować krócej.

W piątek 29 marca niczego nie załatwimy na przykład w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, bo w tym dniu ZUS będzie zamknięty. Wolne mają nie tylko pracownicy w lokalnych oddziałach, ale też konsultanci infolinii ZUS.

W piątek 29 marca wolne mają też pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Nie tylko w Krakowie, ale też w agendach zamiejscowych. Między innymi w Nowym Targu, Nowym Sączu, Tarnowie czy Zakopanem. Zamknięte będą również Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich.

Biuro prasowe Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego informuje, że  29 marca urząd co prawda pracuje normalnie, ale dodaje, że wielu urzędników na ten dzień zaplanowało urlopy.

W Nowym Sączu, 29 marca normalnie pracuje Urząd Miasta. Podobnie będzie też w Starostwie Powiatowym, ale w tym urzędzie jest jedno ograniczenie. Wydział Komunikacji i Transportu będzie pracował od godziny 7:00 do 12. Po tej godzinie obsługiwani będą klienci, którzy chcą zgłosić sprzedaż pojazdu, odebrać dowód rejestracyjny czy prawo jazdy. Kasa będzie otwarta do 12:00.

Polskie przysłowia - znasz je wszystkie? Uznajemy tylko jeden błąd!

Pytanie 1 z 10
Co znaczy przysłowie "nie czas żałować róż, gdy płoną lasy"?

Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Sączu w piątek, 29 marca będzie zamknięta. Natomiast Sądecka Biblioteka Publiczna na swoich czytelników będzie czekać od 08:00 do 15:30. W sobotę, 30 marca SBP będzie zamknięta.

W piątek, 29 marca normalnie pracuje Poczta Polska, ale już w sobotę placówki pocztowe będą obsługiwać klientów maksymalnie do godziny 14.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!