Potęga Informatyki po raz 10. Multimedialne show trwa na kampusie WSB [ZDJĘCIA]

2022-12-01 11:00

Ze świata realnego w kilka chwil można przenieść się do świata wirtualnego. To w ramach dziesiątej edycji Potęgi Informatyki, wielkiego widowiska multimedialnego, które odbywa się na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Prelekcje gromadzą tłumy fanów multimediów.

Nowy Sącz. Trwa 10. edycja Potęgi Informatyki

Multimedialne spektakle z pokazami laserowymi, prezentacje robotów i interesujące prelekcje. To wszystko w ramach jubileuszowej Potęgi Informatyki, która już po raz dziesiąty odbywa się w Wyższej Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Impreza jak zwykle zgromadziła tłumy głodnych wiedzy, a także fanów informatyki, programowania i multimediów. Uczestnicy stali się częścią wirtualnego świata, a prelegenci odkrywają przed nimi możliwości nowoczesnych narzędzi.

Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów

Potęga Informatyki w Nowym Sączu. Bogaty program widowiska

W tym roku w ramach widowiska, jego uczestnicy mogą poznać działanie nowoczesnych systemów dźwiękowych, poznać możliwości, jakie w życiu codziennym daje sztuczna inteligencja, dowiedzieć się o nowoczesnych technikach programowania aplikacji internetowych, zobaczyć mega roboty, czy ogromne ledowe ekrany, na których wyświetlane są filmy i prezentacje. Prelekcje przygotowali studenci WSB, oraz wykładowcy uczelni. Potęga informatyki w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu potrwa do piątku.