Pies w schronisku

i

Autor: Michał Rejduch Pies w schronisku dla bezdomnych zwierząt

Psim seniorom chcą zbudować ocieplany dom. Dorzucić może się każdy z nas

2022-01-09 8:00

Marzą o domu dla psich seniorów. Mowa o wolontariuszach w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wielogłowach w gminie Chełmiec koło Nowego Sącza. Jeżeli uda się zebrać pieniądze, budowa rozpocznie się na wiosnę. Potrzeba sporo kasy!

Liczy się każda złotówka

Ruszyła zbiórka pieniędzy na budowę domu dla psich seniorów w schronisku w Wielogłowach koło Nowego Sącza. Wolontariusze chcą stworzyć takie miejsce, w którym stare i schorowane psy schronią się zimą przed chłodem i mrozem. Szacują, że koszt budowy może wynieść 10 tysięcy złotych. Dlatego liczy się każda złotówka!

Zwierzęta w domu a choroby zagrażające ciąży

Chcemy wybudować ocieplany dom dla psich seniorów, którzy nie tylko są schorowani, ale również mają mniej sierści, która chroni przed zimnem. Budynek będzie miał około 25 metrów kwadratowych, będą w nim małe boksy. Liczy się każda złotówka. Nawet kwoty 10, 20 złotych. Dzięki Waszemu wsparciu dojdziemy do celu – mówi Małgorzata Kowalczyk, wolontariuszka ze schroniska w Wielogłowach koło Nowego Sącza.

Sonda
Co można zrobić, by bezdomnych zwierząt było w Polsce mniej?

Do budowy domku dla psich seniorów można dorzucić się na portalu zrzutka.pl. Zbiórka prowadzona jest pod hasłem „Na psie marzenie”. Znajdziecie ją TUTAJ. W schronisku Wielogłowach przebywa 20 psów.