Nowy Sącz

Ruszyły prace przy montażu elewacji stadionu [ZDJĘCIA]

2024-07-04 7:37

Zaczął się ostatni etap prac przy elewacji budynku A Stadionu Miejskiego w Nowym Sączu. Za niedługo będzie można podziwiać go w pełnej formie od strony ulicy Kilińskiego — informuje Nowosądecka Infrastruktura Komunalna. Obecnie wykonawca prowadzi montaż jasnych lameli dekoracyjnych, które nadadzą elewacji estetycznego kształtu.

To już ostatnia część prac przy elewacji budynku A stadionu przy ul. Kilińskiego. Niedawno dostarczono lamele, a firma, która wykonuje prace, przystąpiła do montażu. Do końca tygodnia zostanie odsłonięty fragment gotowej elewacji od strony przystanku autobusowego przy ulicy Kilińskiego. Jak podkreśla spółka NIK, ostatecznie prace powinny się zakończyć w połowie miesiąca.

Najmniejsza sala kinowa w Nowym Sączu

W ramach prac na stadionie zakończył się montaż włazów kanałowych. Teraz trwa ostatni etap prac związanych z dokończeniem stacji transformatorowej. Jednocześnie do czwartku 4 lipca spółka NIK oczekuje na ostateczne oferty na wykonanie elewacji trybun. Jest to efekt podjętych negocjacji z firmami, które wzięły udział w postępowaniu. W sytuacji, kiedy nie będzie konieczności składania wyjaśnień do złożonych ofert, jeszcze w tym tygodniu poznamy wykonawcę oraz ostateczną wartość realizowanego zadania.