Wybory Miss Polski 2021

i

Autor: Tomasz Baliczek Wybory Miss Polski 2021

Sądeczanka Magdalena Majda II wicemiss Polski 2021

2021-08-21 8:15

Pochodzi ze Świniarska koło Nowego Sącza i ma 21 lat. Magdalena Majda zdobyła tytuł II wicemiss Polski 2021 podczas piątkowego konkursu piękności, który odbył się w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Do kogo powędrowała korona?

Korona dla najpiękniejszej Polki trafiła w tym roku do 24-letniej Agaty Wdowiak z Łodzi. I wicemiss została Natalia Brzozowska. W trakcie konkursu 24 kandydatki do tytułu Miss zaprezentowały się między innymi w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych oraz sukniach wieczorowych.

Najpiękniejsze kobiety świata w nowosądeckim MOK-u

Magdalena Majda z Sądecczyzny wcześniej zdobyła tytuł I wicemiss Małopolski oraz Miss Foto Małopolski. Studiuje biologie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, interesuje się psychologią kryminalną. Podczas konkursu w przerwach pomiędzy prezentacjami kandydatek, można było usłyszeć Kayah, Wiki Gabor i Anię Karwan.

Festiwal Piękna, którego jedną z część były wybory Miss Polski 2021 potrwa do niedzieli. W sobotę wieczorem w Amfiteatrze w Nowym Sączu odbędą się wybory Miss Supranational, a dzień później poznamy Mistera Supranational.

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
60 + 6 ⋅ 10 = ?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!