Uwaga kierowcy.  Będą utrudnienia.  Tym razem w gminie Łącko

i

Autor: PZD Nowy Sącz Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia. Tym razem w gminie Łącko

region

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia. Tym razem w gminie Podegrodzie

2024-07-09 17:00

Na dwa dni z drogowymi utrudnieniami muszą się przygotować kierowcy z gminy Podegrodzie w powiecie nowosądeckim. To przez prace na jednej z powiatowych tras, która prowadzą przez ten właśnie region.

Chodzi o drogę powiatową Łącko – Naszacowice. Ta trasa częściowo będzie zamknięta w środę, 10 lipca praz w czwartek, 11 lipca w miejscowościach Olszanka i Szaszorowice. W tym czasie na remontowanym odcinku drogowcy będą wykonywać nawierzchnię ścieralną jezdni.

Roboty zaplanowano tam między godziną 07:30, a godziną 20:00. na końcowym odcinku tej trasy. To prawie 2 kilometrowych fragment od miejscowości Olszanka w stronę ronda w miejscowości Naszacowice

Zamknięty odcinek będzie można ominąć objazdem, który wyznaczono drogą wojewódzką numer 969 do miejscowości Łącko, a potem drogami powiatowymi Łącko – Wola Kosnowa i Łącko – Naszacowice oraz drogami lokalnymi.

QUIZ. Czy rozpoznasz film po plakacie kinowym?

Pytanie 1 z 7
Z jakiego filmu jest ten plakat?
Z jakiego filmu jest ten plakat?

Utrudnienia dotyczą nie tylko kierowców samochodów, ale też pasażerów nowosądeckiego MPK. 10 i 11 lipca między godziną 7:30, a 20:00 lub do zakończenia prac linia numer 33 będzie skrócona do przystanku Naszacowice – Obwodnica.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!