Bieg Run 4 a smile

i

Autor: Michał Rejduch Bieg Run 4 a smile

Nowy Sącz

W sobotę bieg Run 4 a Smile. Mozna pobiec w każdym miejscu na świecie!

2024-05-29 11:00

Przed nami 11. edycja charytatywnego biegu „Run 4 a smile”. Organizuje go Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Zawody odbędą się w Miasteczku Galicyjskim i Skansenie na pobliskim boisku sportowym. Tym razem pieniądze z zawodów będą przeznaczone dla dwójki podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda Julianny i Lenki.

Nowy Sącz. Bieg Run 4 a smile

Już po raz jedenasty pobiegną po uśmiech. Zbliża się kolejna edycja charytatywnego biegu Run 4 a smile, który organizuje Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Na zawodników będzie czekać kilka tras po terenie Miasteczka Galicyjskiego i Skansenu w Nowym Sączu. Główny bieg liczy 4 kilometry, ale są też krótsze trasy – dla dzieci i młodzieży. Osoby, które nie dadzą rady pojawić się w Miasteczku Galicyjskim mogą wziąć udział w rywalizacji online, czyli pobiec z aplikacją mierzącą trasę w dowolnym miejscu na świecie.

Mówi koordynatorka zawodów Justyna Sokołowska – Woźniak

Bieg Run 4 a smile już 1 czerwca. Informacje o zapisach są TUTAJ. Warto także pamiętać, że w zawodach można wziąć udział w każdym miejscu na świecie. Wystarczy zgłosić się do wersji online zawodów. Na najlepszych czekają nagrody.