Wygodna i bezpieczna. Taka po remoncie będzie ulica Jamnicka. Jest kolejny przetarg

i

Autor: Darek Ryś Wygodna i bezpieczna. Taka po remoncie będzie ulica Jamnicka. Jest kolejny przetarg

Nowy Sącz

Wygodna i bezpieczna. Taka po remoncie będzie ulica Jamnicka. Jest kolejny przetarg

2024-03-01 17:00

Na takie wiadomości mieszkańcy ulicy Jamnickiej w Nowym Sączu czekali bardzo długo. Jest kolejny krok na drodze do remontu tej ulicy. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na trzeci etap rozbudowy ulicy Jamnickiej,

W planach jest wymiana asfaltu razem z podbudową, przebudowa sieci podziemnych, budowa chodnika, ścieżki pieszo-rowerowej oraz kanalizacji deszczowej.

Na ulicy Jamnickiej będzie też jaśniej i bezpieczniej. W ramach remontu przewidziano tam montaż nowoczesnego oświetlenia LED, a także budowę bezpiecznych przejść dla pieszych.

Pamiętacie jeszcze tę rodzinę? Quiz dla prawdziwych fanów Rodziny Zastępczej

Pytanie 1 z 15
Pan posterunkowy i pan Jędrula nigdy za sobą nie przepadali. Połączył ich jednak jeden temat. Ekspertami od jakiej polskiej powieści byli?

Ulica Jamnicka w Nowym Sączu jest jedną z bardziej zniszczonych w mieście. Mimo, że prowadzi do dużego osiedla, to jest wąska, nie ma też chodników ani bezpiecznych poboczy. W sumie ulica Jamnicka ma około 2 kilometrów długości.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!