Stand up Rafała Rutkowskiego

i

Autor: Sądeckie Centrum Form Rozmaitych

Stand-up

Znany komik Rafał Rutkowski wystąpi w Nowym Sączu

2023-03-29 11:44

Przed nami kolejne spotkanie z dużą dawką dobrego humoru. Sądeckie Centrum Form Rozmaitych zaprasza na kolejny stand-up. Tym razem gościem specjalnym będzie znany aktor, komik i kabareciarz Rafał Rutkowski.

Rafał Rutkowski w Nowym Sączu

Artysta przyjedzie do Nowego Sącza ze swoim najnowszym show zatytułowanym „Śmiejmy się, bracia i siostry”. Nie zabraknie historii z życia wziętych, niekiedy tak absurdalnych, że aż śmiesznych. Komik będzie komentował świat mediów społecznościowych z perspektywy dojrzałego mężczyzny, pojawią się także tematy związane z politykami. W trakcie swojego show opowie widzom, jak został chirurgiem amatorem i dlaczego nudna telewizja jest fascynująca.

Shake Your Eska #24 | Miley Cyrus

Kim jest Rafał Rutkowski?

Najnowszy program „Śmiejmy się, bracia i siostry” zobaczycie już w Prima Aprilis, czyli 1 kwietnia w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej. Jako support wystąpi Szymon Baraniecki. Bilety do nabycia na KupBilecik.pl raz oraz w PIVNICA Pub & Food w Nowym Sączu przy ulicy Jagiellońskiej 1 w czwartek i piątek przed show. Rafał Rutkowski jest absolwentem warszawskiej PWST, którą ukończył w 1996 roku. Na swoim koncie ma role w wielu filmach i serialach.