Multimedialna ciężarówka na Rynku w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch Multimedialna ciężarówka na Rynku w Nowym Sączu

Ciekawostki

Niezwykły pokaz „Iskry Niepodległej” można zobaczyć w Nowym Sączu

2024-04-24 11:00

Na nowosądeckim Rynku stanęła multimedialna ciężarówka, w której od 24 do 26 kwietnia bezie można oglądać ciekawy spektakl multimedialny o Polakach, którzy zmieniali świat. Widowisko gościło w innych miastach Polski i przyjęte było bardzo pozytywnie. Teraz przyszedł czas na Nowy Sącz.

Nowy Sącz. Ciężarówka "Iskry Niepodległej" na Rynku

„Iskry Niepodległej” to projekt, który przedstawia sylwetki osób walczących o niepodległość naszego kraju, ale też sportowców, podróżników i ludzi świata kultury, którzy promowali nasz kraj za granicą. W trakcie pokazu można poznać sylwetki wybitnych Polek i Polaków, którzy zmienili świat. Bohaterami multimedialnego spektaklu są zarówno postaci, o których pamiętamy, jak i te nieco zapomniane. W pokazie wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne, które działają na zmysły widzów i pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Pokaz może się okazać także świetną lekcją historii.

Posłuchaj uczniów, którzy pokaz już, zobaczyli

Pokazy zaplanowano w godzinach porannych i popołudniowych – w nich wezmą udział uczniowie nowosądeckich szkół. W godzinach od 15 do 17 multimedialny spektakl mogą obejrzeć pozostali mieszkańcy Nowego Sącza, jednak wcześniej trzeba się zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: jpasiut@nowysacz.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 18 4486 543.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!